AV Transports   Brauc bez degviela!
| | | |
 
Par mums
Katalogs
Mums jautā
Jautājums - atbilde
       Elektro Velo - Moto - Auto transports (elektrovelosipēdi, elektromopēdi, elektroskūteri, elektroautomobīļi) tas ir alternatīvais risinājums transportam ar benzīndzinēju, piesārņojušiem apkārtējo vidi, kuru lietošana ir kaitīga veselībai un prasa lielus izdevumus ekspluatācijai un remontam.

     „AV Transports” SIA izveidots ar nolūku popularizēt Baltijas valstīs elektrotransportu, kurš ir draudzīgs dabai un sabiedrībai. Esam Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības (BIMAB) biedri.

      Elektrisko transportam galvenās raksturīpašības ir pielīdzināmas jau ierastajiem benzīna transportlidzekļiem, taču ekspluatācijas un patērētās degvielas izmaksas būtiski atšķirās, saudzējot Jūsu līdzekļus. Mēs piedāvajam elektriskus( velo-, moto-, auto-) transporta līdzekļus, kuri salīdzinājumā ar transpotra līdzekļiem ar benzīna dzinēju, nav trokšņojoši, nepiesārņo vidi, kuru izmantošanai un remontam nav nepieciešama tik liela uzmanība.

       Nodaļā „KATALOGS” ir piedāvati elektriskie transporta līdzekļi: veloriteņi, mopēdi, skrējriteņi, automobiļi, turklāt var apskatīt tehnisko raksturojumu, transporta aprakstu, fotografijas, cenas. Lai saņemtu sīkāku informaciju jūs varat UZRAKSTĪT MUMS uz e-pastu vai piezvanīt  pa talrunim, kas ir uzrādīti nodaļā „KONTAKT INFORMĀCIJA”.

       Pašlaik uzņēmums ir oficiālais eGO Helio (USA) elektrisko mopēdu http://www.egovehicles.com , kā arī  Bicicletas Monty S.A.(Spain) http://www.monty.es elektrisko  velosipēdu, izplatītājs Baltijas valstīs.


https://montybikes.com/en/bikes/ebikes/


https://montybikes.com/en/catalogs/

       Mēs nodrošinām garantijas saistības un veicam šo transportlīdzekļu apkopi. BICICLETAS MONTY, velosipēdu meistars kopš 1983, 15 reizes pasaules BikeTrial čempions, un visā pasaulē atzīta sakarā ar izgudrojumus uz velosipēdu nozari. 2004. gadā ir iekļauts E-Bikes savu produktu līniju. Faktiski un pēc 3 gadiem smaga darba, ka E-bikes kļūst par realitāti, mūsu sabiedrībā, ar lielisku kvalitāti, uzticamību, noformējuma un tehniskā dienesta Monty acomplished.


       Ekoloģiski, Monty E-Bikes ir pilsētu un starppilsētu transporta sistēmu, kas ir ļoti cienīta ar dabu. Ar ļoti maz eiro mēnesī, tās var veikt caur pilsētu nobīdēm ilgi ceļo kopā ar visvairāk minimālo muskuļu spēks. Sociāli, Monty E-Bikes to pieņem arvien vairāk pilsētu lietderība, tās fizisko pievilcību, mehāniskās uzticamību un tās viegli izjādes.


       Šie motīvi kopā ar degvielas cenu, noslēguma pilsētu satiksmes transportlīdzekļiem ar iekšdedzes motoru, palielinās vides piesārņojums un saskaņā ar analītisko statistiku marketaiming ilgtermiņa svarīgi, ilgtspējīgu un potenciālo tirgus ar subsīdijām, kas sekmēja valdības pastāvīga pacelšanās.


        Caur šo mājas lapu Monty var parādīt partneriem un draugiem, visi izstrādājumi, jaunumi un notikumi, kas saistīti ar E-Bikes, un cer konver šo rīku elektroniskā transportlīdzekļu mīļotājiem, un jo īpaši E-Bikes.


  Kontaktinformācija 

 

 

  Veikals/Serviss

   Rīga, Darzciema iela 60E

Mob.:  +371 29115555

Tālr.:  +371 67809487
Fakss: +371 67338522
E-pasts: UZRAKSTĪT MUMS

 

 Darba laiks
Darba dienās    10:00-17:00
Sestdienās, svētdienās -brivdienas

 

 

Konsultācijas
Mob.:  +371 29115555

Tālr.:  +371 67333405
Fakss: +371 67338522
E-pasts: UZRAKSTĪT MUMS

 

 

Top.LV Pēdēja atjaunošana: 07.10.2019